Konstantinas Gaitanži (g. 1977 m.) baigė tapybos magistrą Vilniaus dailės akademijoje. 2010 m. menininkas VDA įgijo meno daktaro laipsnį, tapo Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos nariu. K. Gaitanži yra surengęs 7 personalines, dalyvavęs daugelyje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, jo kūriniai buvo pristatyti meno mugėse „ArtVilnius“.
Aktyvią parodinę veiklą pradėjo 2006 m., dalyvavo daugybėje grupinių parodų Lietuvoje ir Europoje, nuo 2008 m. rengia asmenines parodas Lietuvoje ir užsienyje. 2004–2010 periodo paveikslai įtakoti pop meno bei japonų „superflat“ judėjimo. Konstantino kūrybai būdingas kiek ironiškas požiūris į supančią aplinką: „Man atrodo naivu tikėtis, kad šiuolaikinė visuomenė gali būti nevartotojiška. Ji negali būti kitokia. Mano tikslas gerokai kuklesnis. Noriu bent kartais nukrypti nuo šablono. Sukurti ir parodyti nuorodą į kažką, kas gali būti už šiuolaikinės visuomenės, už vartotojiškumo“.
Nuo 2010 stilistika keičiasi link monochrominės, daugiasluoksnės tapybos. Šio periodo paveikslų motyvai paprastai siejasi su istorinėmis traumomis, atskirtimi, žmogiškumo ribų tyrinėjimais, technologinės pažangos refleksija. 2013 metais Konstantinas tapo vienu iš devynių Rytų Europos menininkų, pirmą kartą reprezentavusių regiono meną Hong Kongo meno festivalyje.
„Meno Niša“ 2020 metų pavasarį pristatė interviu su menininkais apie kūrybą ir kūrybinius procesus bei pristatė turus po jų darbines aplinkas. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba; rėmėja – Vilniaus miesto savivaldybė.
Interviu su Konstantinu Gaitanži galite perskaityti čia. Trumpame video Konstantinu Gaitanži papasakojo apie savo kasdienybę ir kūrybinius procesus dėl COVID-19 viruso paskelbto karantino metu: