2012 m. vasario 7 d. antradienį, 18 val. galerijoje „Meno niša“ pristatome Konstantino Gaitanži projektą „Dead Rock Star“ (Negyva Roko Žvaigždė).

Konstantinas Gaitanži (g. 1977 m. ) 2006 metais baigė tapybos magistrą Vilniaus dailės akademijoje,  mokėsi pas žymų tapytoją, Nacionalinės premijos laureatą, prof. Joną Gasiūną.
2010 m. menininkas VDA įgijo meno aspiranto laipsnį, tapo Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos nariu. Konstantinas Gaitanži yra surengęs penkias personalines, dalyvavęs daugelyje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Dead Rock Star yra projektas, susidedantis iš penkių paveikslų (kompiuterinė grafika, skaitmeninė spauda + tapyba) ir video darbas.

Šis projektas yra lyg medžiaga filmui, kuris niekada negali būti nufilmuotas. Paveikslai yra storyboard’ai, kadrų eskizai, „išaugę“, tapę pilnaverčiais meno artefaktais. Kiekvienas jų yra tam tikrų niekada neegzistavusios roko žvaigždės Zedo Kowalski biografijos momentų fiksavimas – nuo vaikystės iki šlovės viršūnės.

Video darbas yra pseudodokumentinis – tai neva Zedo grupės narių dalijimasis prisiminimais.

Dead Rock Star kartu yra projektas, susijęs su asmeniniais menininko išgyvenimais – paaugliškomis svajonėmis apie roko žvaigždės karjerą. Tai lyg ir atsisveikinimas su tam tikra asmeninės istorijos dalimi – būtent todėl video darbe autorius pats groja išderinta elektrine gitara, vaizduodamas Zedi Kowalski šmėklą.

Konstantino Gaitanži projektas „Dead Rock Star“ galerijoje „Meno niša“ veiks iki vasario 25 d.