Balandžio 22 d. (trečiadienį) 17 val. Vilniaus galerijoje Meno niša jau šeštą kartą atidaroma žinomų Lietuvos menininkų Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio kūrybos paroda „Nr. 48“

Marius Jonutis apie parodą:

Įprasta, kad paroda privalo turėti pavadinimą, kaip, pavyzdžiui, filmas. Bet filmas yra viena istorija, o parodoje kabiname trisdešimt istorijų, labai nesusijusių tarpusavyje. Ir ši, nuo 1990 metų jau 48-oji paroda nėra skirta nei kokio nors žodžio tūkstantmečiui, nei kokiai sutartinei sostinei, joje bus tiesiog tai, ką mes jautėme, galvojome ir dirbome pastaruosius kelis mėnesius.
Kas naujo? Revoliucinių permainų mėgėjus turiu nuvilti – jau aštuoniolika metų brendame vis į tą pačią upę, kurioje nieko naujo, gal tik koks dugno akmuo į kitą vietą paplautas, gal bebrams su užtvanka geriau šiemet pavyko, gal lelijos kitoj vietoj atsidūrė. Bet upė ta pati, mes, jūs tie patys, pasaulis tas pats. Kaip ir prieš aštuoniolika metų ?
Parodoje bus keramikos, medžio, drobės ir dažų. Ir iš tų dalykų sudėliotų istorijų apie džiaugsmą, meilę, gyvenimą, pavasarį. Kaip visada. Visi paveikslai bus nauji. Džiaugsimės, jei kas norės pamatyti.

P.S. Parodos atidarymo metu pristatysiu savo knygą „Kirminas paukštis“, kurios iliustracijos taip pat bus eksponuojamos.