Galerija „Meno niša“ spalio 27 dieną, ketvirtadienį, 17 val., visus kviečia į dvigubą emalio meno šventę. Vienu metu galerijoje vyks IX tarptautinė Vilniaus emalio meno bienalė „Vilnius 2022“ ir jau keturis dešimtmečius Lietuvos ir užsienio, emalio meno scenoje žinomos dailininkės, emalio meno puoselėtojos, tarptautinės emalio meno bienalės kuratorės M. Dominaitės personalinė paroda „Pažintis. Emalio menas“. 

Trečiojoje personalinėje M. Dominaitės parodoje eksponuojama kūrinių kolekcija kvies žiūrovus pasigėrėti ankstesniais ir naujaisiais M. Dominaitės emalio kūriniais. Talino dailės institutą baigusiai autorei visuomet pakluso ir sidabras, ir stiklas, ir emalis, ir pastelė. Ir brangieji metalai bei akmenys. Be to, M. Dominaitė visada išsiskyrė ypatingu erdvės pojūčiu ir polinkiu į instaliaciją; jos kūriniams reikalinga erdvė, jie konceptualūs ir originaliai pateikti.

Vilniaus emalio meno bienalė „Vilnius 2022“ ir M. Dominaitės paroda „Pažintis. Emalio menas“ galerijoje „Meno niša“ veiks iki lapkričio 18 dienos. 

Galerijos „Meno niša“ rėmėja – Vilniaus miesto savivaldybė
M. Dominaitės parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.