Gegužės 31 d., penktadienį, po „ArtVilnius‘19“ , meno maršrutus kviesime pratęsti mieste. Kviečiame miestiečius, miesto svečius ir „ArtVilnius‘19“ dalyvius į renginį „Naktis galerijoje“, kuris vyks Vilniaus galerijose iki 23 val.. Keliaudami per galerijas pamatysite parodas, galėsite susitikti su menininkais ir dalyvauti specialiose ekskursijose. Šis renginys, kaip ir galerijų lankymas yra nemokamas. RENGINYS NEMOKAMAS.

Galerijoje MENO NIŠA išvysite Kęstučio Svirnelio kūrinius. Šis menininkas prieš metus, „ArtVilnius‘18“ mugės metu, buvo įvertintas publikos prizu ir paskelbtas „Žiūrovų rinktiniu menininku“.

Kęstutis Svirnelis (g. 1976) gyvena ir kuria Vokietijoje, po skulptūros studijų Vilniaus dailės akademijoje, magistro laipsnį įgijo Valstybinėje meno ir dizaino akademijoje Štutgarte. Menininkas jau yra surengęs septynias personalines parodas ir dirba visame pasaulyje: savo kūrybą eksponuoja ne tik Vokietijoje ir Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Austrijoje, Turkijoje, Pietų Korėjoje, Lenkijoje ir JAV. K.Svirnelio kūrinus galerija „Meno niša“ taip pat sėkmingai yra pristačiusi meno mugėse „ArtVilnius“, „Positions Berlin“, „art Karlsruhe“ ir prestižinėje „Vienna Contemporary“.