2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienį, 18 val. galerijoje MENO NIŠA pristatome  tapytojo Broniaus Gražio kūrinių parodą VIENA GATVĖ. Bronius Gražys Vilniaus dailės akademijos profesorius (dėsto nuo 1983 m.) Lietuvos dailininkų sąjungos,  grupės “24” narys.  VIENA GATVĖ  tai jau 25 – oji personalinė menininko paroda.  Naujausiose drobėse užfiksuoti Vilniaus gatvių fragmentai, situacijos, procesai. Skirtingos gatvės ir jų istorijos parodoje bus atkleistos, kaip viena istorija arba viena gatvė telpanti į galeriją.

Bronius Gražys apie parodą:

“Kai kurių Vilniaus miesto gatvių negrįžtamų pokyčių procese, dažnai argumentuotas, bet fragmentiškas dar nepažeistų ar dalinai nykstančių jos dalių fiksavimas piešiniais ar fotografijos būdu, yra pagrindinė prielaida ir motyvacija tapybiniams  miesto gatvės vaizdiniams atsirasti.

Parodą ,,Viena gatvė “ sudaro tapybos kūrinių ciklas, kuriuo siekiama pažvelgti į gatvėje esančius pastatus, daiktus, žmones atliekančius tam tikrus laikinus reginius, veikiančius mūsų protus, jausmus, suteikiančius galimybę kalbėtis su savimi ir bandyti užčiuopti dabar dar egzistuojančių ir mus veikiančių reiškinių esmę, ir tą atmosferą fokusuoti į vizualias reikšmes. Paveikslų rinkinys turėtų sujungti fragmentuotus  segmentus ir sukurti ištisą vientisos gatvės iliuziją.”

Menininko kūriniai yra Lietuvos dailės muziejaus, M.K. Čiurlionio dailės muziejaus, Lietuvos dailės fondo, kultūros ministerijos, Lietuvos banko ir kt. kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje.