„Meno niša“, savo veiklą pradėjusi 2002 m.,  šiemet švenčianti  galerijos veiklos 20-metį. Per du dešimtmečius, galerija yra suformavusi savo atpažįstamą menininkų ir pristatomų parodų braižą, yra įsitvirtinusi ne tik Lietuvos meno lauke, tačiau ir užsienyje.

Nuo 2009 m. iki dabar galerija dalyvaujama tarptautinėse meno mugėse Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Prancūzijoje ir kt.. Per metus surengia 8-11 šiuolaikinio meno parodų, dalyvauja 3-4 meno mugėse. Galerijos rengtose personalinėse ir grupinėse buvo pristatyta daugybė Lietuvos ir užsienio menininkų, bendradarbiaujant su kitomis užsienio galerijomis, meno institucijomis ir menininkais, vykdoma edukacinė veikla, skatinama jaunų menininkų kūryba ir projektai.

Mums reikia jūsų palaikymo, kad galėtume toliau sėkmingai dirbti, džiuginti jus naujomis ekspozicijomis, edukacinėmis programomis ir kad lietuvių menininkų vardai pasaulyje skambėtų vis garsiau.

Kviečiame skirti savo 1,2% nuo sumokėto GPM galerijai „Meno Niša“ ir jos vykdomai veiklai. Paramą galima skirti iki gegužės 2 d.

KAIP SKIRTI PARAMĄ, detalią instrukciją rasite čia>>>

– Apsilankykite puslapyje http://deklaravimas.vmi.lt/
– Paramą skirti galite ir naudodami VMI mobiliąją programėlę (atsisiųsti iš App Store ir Google Play).

Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:

Mokestinis laikotarpis: 2021

Paramos gavėjas:

  1. įveskite paramos gavėjo identifikacinį numerį: 126055987  (VšĮ Galerija „Meno Niša“)
  2. įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2%)

 

Dėkojame už palaikymą!

Galerijos „Meno Niša“ komanda