Aštunta Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio paroda galerijoje “Meno niša”

Gegužės 11 d. (trečiadienį) 18 val. galerijoje “Meno niša“ atidaroma Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio parodą. Tai jau 53 bendra menininkų paroda. Nomeda pristatys keramikos kūrinius, Marius – tapybą.

„Jau aštuntą pavasarį „Meno nišoje“ rodysime savo darbus. Tokia lyg ir tradicinė ataskaita tiems, kurie juos žiūri. Kad dar gyvi, kad dar kažką darome“ – sako Marius Jonutis.

Žinomų Lietuvos menininkų kūriniai visada užkrečia gera nuotaika ir pozityviomis emocijomis. Svarbiausias jų kūryboje yra žmogus, meilė žmogui, ir jį supančiai aplinkai. „Mylėk. Tarnauk. Globok.“ parodoje prabils Nomedos Marčėnaitės lipdiniai, primenantys žaislinį pasaulį. Mariaus Jonučio kūriniuose taip pat atviros emocijos ir noras jomis pasidalinti su jį supančia aplinka išeinant už savo susikurto pasaulio ribų:

„Dar vis džiaugiuosi, kad esu dailininkas, nereikia man salų Margaritų, kiekvieną rytą galiu pasprukti į savo susikurtą pasaulį, gražinti jį, tobulinti, jame trumpam pamiršti, kad gyvenimas anapus nėra visada tobulas. O to netobulo paišyti nesinori, atsiprašau, bet kodėl turėčiau.

Džiugina spalvos, elektrinio pjūklo birbimas, formos iš nieko atsiradimai.

Jei kas ateisite, jei žiūrėsite, labai jums ačiū, nes dirbu jums ir sau, sau jau, jums nuo gegužės 11 dienos.„

Taigi, nuo gegužės 11 d. kviečiame į galeriją „Meno niša“ pasidžiaugti paprasto pasaulio grožiu, perteiktu Nomedos Marčėnaitės ir Mariaus Jonučio kūriniuose.